SSS | BYRM STUDIO | Visual Art & Design
15901
page-template-default,page,page-id-15901,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

SSS

SİZLERDEN GELEN SORULARI YANITLADIK

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyız?

Günümüzde herşeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayarlar, tabletler ve her zaman yanlarında olan akıllı telefonlar aracılığı ile kesintisiz olarak interneti kullanmakta ve hayatlarının her anında internet ile geçirmektedirler. Tabii ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez.

Web Tasarımı Yaptırmak İçin, Domain ve Hosting Almamız Gerekir Mi?

Hayır, Domain ve Hosting almanıza gerek yok, size vereceğimiz fiyat tekliflerinde hepsi dahildir. Daha önceden domain aldıysanız o isim üzerine kurulum gerçekleştirilebilir.

Web Tasarımına dahil olan hizmetlerimiz; Kurumsal Mail Adresleri ( info@bayramaktas.com ), Domain (Alan Adı), Hosting, Yolladığınız tüm İçeriklerin Siteye eklenmesi, ücretsiz güncelleştirmeler. İsteğe bağlı ücretli olarak Logo Tasarımı hizmeti de vermekteyiz.

Web Sitemiz Mobil Uyumlu Olacak mı?

Sitede bulunan tüm içerikler, gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne göre şekillenebilen, esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

Web Sitemizi Kendimiz Yönetebilecek Miyiz?

Hazırladığımız web sitelerinde içerik yönetim sistemleri mevcuttur. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli aracılığı ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

Web Sitemiz Google'da İlk Sayfada Çıkacak Mı?

Web sitenizin google’da üst sıralarda çıkarmanın iki yolu vardır. Birincisi Google Adwords yani ücretli reklamlardır. ikincisi ise Seo Çalışması doğal yollardan google’ın sitenizi sevmesidir. Google Adwords Reklamları ve Seo Optimizasyonu için hizmetlerimiz sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Sitemiz Kaç Günde Hazır Olur?

Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin toplam 30 imaja kadar (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 10 ila 15 gün arasında tamamlanır. Bu süreç dahada erken tamamlanabilir, projeden projeye süreçler farklılık gösterebilir

Web Sitesi Yaptırmadan Önce Neler Hazırlamalıyız?

Bizden herhangi bir hizmeti almadan önce, bu hizmete neden ihtiyaç duyduğunuzu ve gerekliliğinin olup olmadığını düşünebilirsiniz. Gerekli görüyorsanız, bizimle fikirlerinizi paylaşın, ne yapabileceğimizi gelin birlikte düşünelim. Sizlere yardım edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Firmanızdan Nasıl Teklif Alabilirim?

Hizmetlerimizden herhangi birisi için teklif almak için, bizlere 0850 885 27 01 nolu telefon numaramızdan ulaşabilir,

info@bayramaktas.com mail adresimize mail atabilir veya iletişim sayfasına tıklayıp, taleplerinizi iletmeniz doğrultusunda

tarafınıza fiyatlandırma teklifiyle alakalı dönüş sağlanacaktır.

Uzmanlarımızla

Yüzlerce firmaya hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

İşinizi Sürekli

Takip ederiz ve gerekli durumlarda anlık müdahalelerimizi yapar kontrollerini sağlarız.

Son Teknolojileri

Her zaman takip ederiz ve çalışmalarımızda bunları uygularız. Sizlerin en son teknoloji ile çalışmasını sağlarız.

Dürüst ve Özenle

Çalışırız, hedefimiz tek seferlik iş yapmak değil, sürekli birlikte çalışmaktır.